RSS

About

Coffee addict,bookLover,guide,hoteLier,travel consultant, puzzLemania,stiLL student

Yağmurda Açan Ağaç


Yeni çalışmam "Yağmurda Açan Ağaç" sizi selamlar :) Çalışmalarım şimdilik ilkokul seviyesinde olsa da, önemli olan yaparken beni rahatlatması diyorum ve vuruyorum fırçayı kağıda :)) Bu arada hafta sonu neler yaptın derseniz, onyüzbintane bayram kartı yazdım. Evet ben hala kart ve mektup gönderen bi insanım. Bir sonraki postum el yapımı-ev yapımı tebrik kartları üzerine olacak. 
Sevgiler...

               

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

4 yorum:

mor incir dedi ki...

bende sevmezdim bu sulu boya işlerini :(
ama canım çektiii :)

The Backyard of My Life dedi ki...

Cok egleniyorum mutlaka sen de yap :)

yumruu dedi ki...

Suyu bol kullanmaktan korkma.Dağılsın hiç korkma.Hatta kağıdın resim yapacağın kısımları ıslatıp sonrası boyayabilirsin.Fırçandaki rengin kağıdın üzerindeki dağılımını seyretmek bile güzeldir.Hele bir başka fırçadaki rengi de buluşturman ve iki rengin birbirini incitmeden iç içe girmesini seyretmek harikadır.Bırak renk su içinde dağılsın.İlk önce hoşuna gitmeyebilir ama bir süre sonra düzgün bir şekilde yaptığında ki duygunun ne olabileceğini tahmin ediyorum.Eline,yüreğine sağlık.

The Backyard of My Life dedi ki...

Aa ne kadar güzel. Böyle bir tekniği denemek aklıma gelmezdi. Yön verdiğiniz için teşekkür ederim. Deneyeceğim ve mutlaka paylaşacağım burada.

Yorum Gönder